#inyatisafari

Chalet

Fullt inkluderat med aktiviteter och parkavgifter

Chalet

Share with others

Chalet

Fullt inkluderat med aktiviteter och parkavgifter


Från 8 812 kr

Vid bokning får du en bekräftelse och två fakturor. Fakturan med anmälningsavgiften betalas inom 10 dagar. Fakturan för slutbetalning betalas 45 dagar före avresan. Vissa resor har tidigare betalning vilket meddelas vid bokningstillfället.

Våra rese-specialister hjälper dig gärna att hitta rätt resa samt att boka flyg (om det inte ingår).
Epost: info@thabelatravel.com, tel: 08-544 000 08

Här på Inyati inbjuder vi dig att leva och andas den afrikanska busken. Det handlar om mer än bara att se; det handlar om att känna hjärtslaget i det vilda omkring dig. Vi är angelägna om att dela denna speciella plats med dig, där varje dag är ett nytt äventyr.

Visste du att vi är på en av de bästa platserna i världen för att se leoparder? Men det är bara en del av vår historia. På vår lodge kliver du in i en rå och vacker värld - där naturen inte bara observeras; den verkligen upplevs.

Hos oss handlar varje dag om att skapa minnen som håller fast vid dig för alltid. Tänk dig att se en leopard i dess naturliga livsmiljö, ta en lugn promenad i busken eller titta på solen doppa ner över Sandfloden. Det är mer än en tillflyktsort; det är ett djupt dyk i Afrikas underverk.